Žiačky si pripísali jednu výhru a jednu prehru proti YA Yellow Košice

CBK 2004 Košice - YA YELLOW Košice      31:41    (15:13)

CBK: Kreithová 9b, Bačová 8b, Daňková 6b, Maliarová 2b, Nigutová 2b, Dzurová 2b, Kostíková 2b

CBK 2004 Košice - YA YELLOW Košice      35:20    (16:11)

CBK: Nigutová 10b, Daňková 9b, Mrázová 4b, Kreithová 3b, Dzurová 3b, Kostíková 2b, Bačová 2b, Krupárová 2b

Tréner CBK: Do prvého zápasu sme vstupovali s rešpektom, ale bojovne naladené a plne koncentrované. Už 1. štvrtina, ktorá skončila výsledkom 11:4 v náš prospech, ukázala našu koncentráciu na zápas a plnenie si povinností v obrane. Veľká škoda štyroch minút tretej štvrtiny, kde si naše dievčatá vybrali " oddychový čas " a súper to náležite využil vo svoj prospech. Šnúra 7 košov otočila priebeh stretnutia, ktorý sa mohol uberať úplne iným smerom. Všetko zlé je ale na niečo dobré a z tohto nášho zlyhania sa dievčatá poučili a v druhom zápase ho eliminovali.
Tento druhý zápas bol od začiatku do konca pod našou kontrolou. Musím pochváliť dievčatá za plnenie si svojich obranných ( v poslednej štvrtine sme inkasovali len 2body) aj útočných povinností. Čo ale musím v týchto dvoch pekných derby zápasoch vytknúť, je naše obranné odstavovanie a útočný doskok, na ktorých musíme zvlášť popracovať.