Výhry žien proti Rožňave a Spišskej Novej Vsi

Zápas sme odohrali v opatrnom tempe, aby sme sa nezranili a dali sme možnosť hrať hlavne lavičke. Dievčatá si z chuti zastrieľali a vyskúšali sme si obranu, ktorú sme naordinovali na Spišskú Novú Ves. So zápasom sme boli po trénerskej a bodovej stránke spokojní.

CBK Minibuseuropa Košice - Rožňava      114:41   (58:22)

CBK: Arendáčová 26 b., Kašperanová 21., Evelleyová 17 b., Petrušová 13 b., Lechmanová 12 b., Gazdová 7 b., Nagyová 6 b., Sabovčíková 4 b., Szántóová 4 b., Sýkorová 2 b., Moricová 2 b..

Na tento zápasme sa mimoriadne pripravovali celý týždeň. Zápas sa začal dobre z našej strany, kde sme vyhrávali už 12:6, ale v závere štvrtiny sme dostali lacné koše a súper dokonca vyhral štvrtinu 12:13.
Druhá štvrtina bola nervózna, nedarila sa nám streľba ani spod koša ani za dva body a dokonca nám nešli ani trestné hody. Aj zápis nám ukazuje, že sme v tejto štvrtine nedali 5 šestiek. No aj napriek tomu sa nám podarilo vyhrať polčas so skóre 34:32.
Do druhého polčasu po porade si dievčatá povedali, že už je dosť srandy a začali hrať, tak ako si to predstavujeme.Veľmi dobrý bol taktický ťah trénera pána Janošova, ktorý zaradil do základu skúsenú M. Sýkorovú, ktorá ukľudnila družstvo, získala hneď 3 lopty a mala 5 asistencií. Túto štvrtinu sme suverénne vyhrali 22:4, čo prakticky rozhodlo o výsledku stretnutia. Poslednú štvrtinu sme už kontrolovali výsledok stretnutia.
Chcem sa poďakovať celému kolektívu dievčat, ktoré vytvorili jedno veľké družstvo.

CBK Minibuseuropa Košice – Spišská Nová Ves      72:53   (34:32)

CBK: Kašperanová 22 b., Petrušová 15 b., Szántóová 14 b., Arendáčová 10 b., Lechmanová 4 b., Sýkorová 4 b., Evelleyová 2 b., Nagyová 1 b.,