Vo štvrtok naše žiačky predohrávali zápasy s Young Angels U14.

Vo štvrtok naše žiačky predohrávali zápasy s Young Angels U14

Do prvého zápasu nastúpili dievčatá zodpovedne v obrane aj v útoku a plnili takmer všetko, na čom sme sa dohodli. Pekne komunikovali v obrane, v útoku hrali jednoducho, ale rýchlo a aj preto naše skóre narastalo a do druhého polčasu sme nastupovali za stavu 23 : 7.
V 2.polčase však nastalo “uspokojenie” a dievčatá poľavili v agresivite. Je to problém, s ktorým bojujeme už dlhšiu dobu a raz sa nám to vypomstí !!!
Priebeh 2. zápasu sme viac menej čakali. Naše dievčatá, ktoré na tieto zápasy prišli priamo z postele kôli chrípke, to fyzicky nemohli zvládnuť. A keď nevládze telo nefunguje ani hlava. V tomto zápase sme doslova “utŕžili” víťazstvo.