Víťazný druhý zápas MSR, druhá štvrtina na nulu!

Druhý piatkový duel našich dievčat bol o poznanie ľahší ako ten prvý. Od začiatku sme mali taktovku jasne v našich rukách. Tréneri po jednoznačnom priebehu nechali niektoré opory odpočívať. V tretej štvrtine sa na palubovke predstavila kompletná pätica dievčat 2006. Potešilo, že aj tak vyhrali svoju štvrtinu. Zaujímavosťou je, že žlto-čierne v zápase znova vyhrali jednu zo štvrtín na nulu! Pohodový priebeh duelu dokumentuje i fakt, že sme hádzali iba dve šestky za celý zápas. Dokonca v poslednej štvrtine rozhodcovia obom tímom neodpískali ani jeden faul.

Tréner CBK: Ing. VLADIMÍRA DAŇKOVÁ  „Z celého zápasu bola najkrajšia tretia štvrtina, keď sa naše budúce nádeje konečne dostali na palubovku. Dali sme priestor celej lavičke. V zápase sme si mohli aj oddýchnuť pred ďalšími náročnými bojmi. Veľmi sa mi páčili Radka Širilová a Naty Tomajková. Ak budú ďalej na sebe pracovať, sú prísľubom do budúcnosti. Bolo vidieť, že súperky nie sú tak vyhraté ako naše a nemajú v nohách toľko zápasov.“

 

CBK MINIBUSEUROPA KOŠICE-ŤAHANOVCE - ŠBK ŠAMORÍN       91:24   (55:2)

Body CBK: Radka Nigutová 20, Kvetka Bačová 11/1, Tesy Daňková 10, Janka Pavlíková 8, Ninka Dzurová 6, Martinka Maliarová 6, Viki Forgáčová 6, Naty Tomajková 6, Ľubka Trusová 4, Laura Mrázová 4, Emmka Daňková 4, Maťka Kreithová 2, Ejmy Petrová 2, Radka Širilová 2.

 TH: 1/2. Štvrtiny: 22:2, 33:0, 14:12, 22:10.