Sobotňajší zápas so Sereďou mal dlhší rozbeh.

CBK 2004 Košice : BK Lokomotíva Sereď 66:43 (24:23)

Body: Nikgutová 12 Dzurová, Daňková 11, Maliarová 10, Mrázová 6, Pavlíková, Tomajková 4, Škvareková, Kreithová, Kostíková, Bačová 2

V sobotu naše staršie žiačky odohrali domáci zápas proti BK Lokomotíva Sereď. Tento zápas sme nezačali úplne podľa našich predstáv. Dlhší rozbeh a množstvo zahodených šancí znamenalo tesné polčasové víťazstvo. V druhom polčase však dievčatá zabrali hlavne v obrane (celkovo 37 ziskov) a aj vďaka tomu náš náskok narástol o28 bodov ( Stav 3. štvrtiny 28:9)

Vyjadrenie hráčky Ninky Dzurovej:

V sobotu sme do zápasu so Sereďou nastúpili s rešpektom. To sa odrazilo aj na našej hre, ktorá v prvom polčase nebola ideálna. Do druhého polčasu sme však po povzbudení a usmernení trénermi nastúpili s nekompromisným bojom o víťazstvo. Vďaka koncentrovanosti a motivácii sme natiahli náskok o 20 bodov a do konca zápasu ho aj udražiavali.