PROGRAM EGBL A VZÁJOMNÉ ZÁPASY TÍMOV FINAL FOUR

PROGRAM EGBL A VZÁJOMNÉ ZÁPASY TÍMOV FINAL FOUR

 

ÚČASTNÍCI:​

CBK Minibuseuropa Košice

​​​Alvik Basket Štokholm (Švéd.)

​​​MBK Stará Turá

​​​Basketball Scholl Riga Centrs U17 (Lot.)

 

PROGRAM

PIATOK 29. APRÍLA:

10.00: Stará Turá - Alvik Basket

11.30: Otvárací ceremoniál

12.15: Riga Centrs U17 - CBK Košice

17.00: Alvik Basket - Riga Centrs U17

19.00: CBK Košice - Stará Turá

 

SOBOTA 30. APRÍLA:

11.00: Stará Turá - Riga Centrs U17

13.00: Alvik Basket - CBK Košice

 

NEDEĽA 1. MÁJA:

10.00: Zápas o 3. miesto

12.00: Finále

13.45: Záverečný ceremoniál 

VZÁJOMNÉ ZÁPASY CBK SO SÚPERMI FINAL FOUR V SEZÓNE 2021/2022

 

STARÁ TURÁ - CBK KOŠICE 50:47 (19:22)

NAJVIAC BODOV MBK: Dobošová 11/1 (2 trojky), Sadloňová 9/1, Kubínová 9/3. CBK: Bačová 14/2, Škvareková 12/2, Tomajková 8, Drimaková 4, Šoltésová 4, Nigutová 4, Dzurová 1/1, Mrázová, Mantičová, Kreithová, Kostíková, Daňková. TH: 17/10 - 12/5. TROJKY: 23/6 - 7/0. FAULY: 12 - 13. DOSKOKY: 42 - 45. ŠTVRTINY: 7:10, 12:12, 12:12, 19:13.

 

CBK KOŠICE - STARÁ TURÁ 43:33 (15:17)

CBK: Tomajková 14, Mrázová 9/1 (2 trojky), Šoltésová 6, Bačová 6/2, Nigutová 4, Škvareková 2, Dzurová 2, Kostíková, T. Daňková. NAJVIAC BODOV STAREJ TUREJ: Kraislová 13/2 (3 trojky). TH: 4/3 - 6/3. TROJKY: 10/2 - 29/6. FAULY: 8 - 4. DOSKOKY: 45 - 35. ŠTVRTINY: 9:10, 6:7, 14:9, 14:7.

 

ALVIK BASKET - CBK KOŠICE 52:46 (26:29)

NAJVIAC BODOV BC: Levinová 24/6 (4 trojky), Hadzirešičová 15/3 (2 trojky). CBK: Tomajková 12/4, Šoltésová 9/2 (1 trojka), Bačová 8/1 (1 trojka), Nigutová 6, Daňková 6 (2 trojky), Mrázová 3/1, Dzurová 2/2, Škvareková, Kreithová. TH: 19/13 - 17/10. TROJKY: 19/7 - 18/4. FAULY: 14:21. DOSKOKY: 35:36. ŠTVRTINY: 15:12, 11:17, 10:7, 16:10.

 

ALVIK BASKET - CBK KOŠICE 40:54 (22:29)

NAJVIAC BODOV ALVIKU: Curmanová 13/2 (3 trojky), Svennewallová 8. CBK: Bačová 18/4, Šoltésová 8, Tomajková 8, Mrázová 6, Dzurová 6/2, Škvareková 4, Nigutová 4, Kostíková, T. Daňková. TH: 9/5 - 9/6. TROJKY: 18/5 - 8/0. FAULY: 11 - 9. DOSKOKY: 28 - 41. ŠTVRTINY: 8:17, 14:12, 10:9, 8:16.

 

RIGA/CENTRS U17 - CBK KOŠICE 52:38 (30:13)

NAJVIAC BODOV RIGY: Kondratjevová 19/5 (4 trojky), Petrusová 8 (2 trojky), Vancaneová 8/2. CBK: Nigutová 13 (1 trojka), Daňková 5 (1 trojka), Škvareková 5 (1 trojka), Bačová 5/1, Tomajková 5/1, Dzurová 5/1, Šoltésová, Mrázová. TH: 16/10 - 6/3. TROJKY: 26/8 - 13/3. FAULY: 9:13. DOSKOKY: 43:28. ŠTVRTINY: 19:3, 11:10, 9:11, 13:14.

 

RIGA/CENTRS U17 - CBK KOŠICE 60:30 (23:11)

NAJVIAC BODOV RIGY: Riekstaová 13/3, Petrusová 13/2 (1 trojka). CBK: Bačová 8, Tomajková 6, Nigutová 6/2, T. Daňková 3 (1 trojka), Šoltésová 2, Mantičová 2, Škvareková 2, Mrázová 1/1, Dzurová, Kostíková, E. Daňková. TH: 19/11 - 6/3. TROJKY: 32/5 - 16/1. FAULY: 11:15. DOSKOKY: 55:29. ŠTVRTINY: 12:6, 11:5, 17:9, 20:10.

 

 

VZÁJOMNÉ STRETNUTIA ZOSTÁVAJÚCICH TROCH TÍMOV

 

STARÁ TURÁ - ALVIK 45:47 (22:29)

STARÁ TURÁ - ALVIK 39:37 (17:20)

STARÁ TURÁ - ALVIK 43:36 (17:22)

STARÁ TURÁ - RIGA/CENTRS U17 38:49 (17:20)

STARÁ TURÁ - RIGA/CENTRS U17 61:54 (28:29)

STARÁ TURÁ - RIGA/CENTRS U17 46:70 (22:43)

RIGA/CENTRS U17 - ALVIK 51:31 (25:12)

RIGA/CENTRS U17 - ALVIK 60:35 (41:14)