Dve rozdielne prehry

Dve rozdielne prehry.

BK AŠK Trnava : CBK 2004 Košice
63:51 (36:23)
Body: Dzurová,Daňková 11b , Bačová 9, Mrázová 6, Kreithová 4, Maliarová 3, Nigutová , Kostíková, Škvareková 2, Šoltésová 1

BK LOKOMOTÍVA Sereď : CBK 2004 Košice
52:35 (21:23)
Body: Dzurová 7, Mrázová , Daňková, Kreithová, Trusová 4, Maliarová, Nigutová 3, Bačová, Škvareková, Mantičová 2

Za sobotňajší zápas proti Trnave, aj napriek výsledku, musím dievčatá pochváliť. Až na 1.štvrtinu, kde sme hrali ustráchane, so zbytočne veľkým rešpektom a súper nám ušiel na rozdiel 14 bodov, ostatné 3 štvrtiny boli dievčatá vyrovnaným súperom úradujúcim Majsterkám Slovenska. 
Postupne sa nám zlepšenou obranou darilo znižovať náskok súpera na rozdiel 5 bodov. V závere nám však už nestačili sily a súper to využil. 

Sobotňajšiu prehru so cťou vystriedala nedeľňajšia, ktorá veľmi mrzí. 
Po náročnom sobotňajšom zápase nastúpili dievčatá v nedeľu na zápas bez života. Hneď od úvodu sme videli, že dievčatá na zápase “nie sú “ a neboli tam až do konca. Miestami pôsobili, akoby na ihrisko nastúpili St.MINI a nie St. Žiacky.
Náročnosť tejto sezóny, kedy dievčatá hrajú aj za 2005 a aj fyzicky ťažké zápasy za 2004 a absencia voľných víkendov na regeneráciu a “vypustenie “ basketbalu z hlavy, si vybrali svoju daň. Keďže tento víkend máme konečne voľný, verím že si dievčatá oddýchnu a plné energie budú pokračovať v tom čo ich baví a napĺňa. 
Hlavy hore, ešte nás čaká veľa zápasov v ktorých môžte ukázať, že to viete.