Cez víkend 5 zápasov, 5 výhier.

Cez víkend 5 zápasov, 5 výhier.
Dvoma prispeli aj naše 2005. 

YAKE U15-CBK KE  39:46 (22:11)
Body: Maliarová 13, Nigutová 10, Bačová 9, Škvareková 6, Daňková 3, Kostíková 2, Mrázová 2, Šoltésová 1

Lucia Škvareková
Všetky sme si uvedomovali, že tento zápas bude jeden z najnáročnejších v našej kategórii. V prvom polčase bola naša streľba nepresná, čo súper hneď využil a natiahol náskok. Problém sme mali taktiež v doskoku. V druhom polčase sme vedeli, že to takto skončiť nenecháme a vďaka našej aktívnej obrane sme súpera zmiatli a získavali lopty. Streľba už nebola ani zďaleka taká zlá ako v prvom polčase. Vyzeralo to, akoby prišlo na ihrisko iné družstvo ako na začiatku. Naša lavička ožila a hecovali sme každá každú. Vďaka bojovnosti a túžbe vyhrať sme súpera porazili.

Martina Kreithová
Na zápas sme nastúpili ako neprebudené, všeky lopty sme strácali, odovzdávali zadarmo súperovi a nedokázali sme doskakovať lopty, odstavovať hráčky. Cez polčas nám trénerka vysvetlila ako máme postupovať v obrane aj v útoku, vložili sme do toho konečne srdiečko, začali sme bojovať a naša hra sa nám začala dariť. Veľmi sa mi páčilo že aj keď sme prehrávali, naďalej sme si verili a povzbudzovali sa.

TYDAM UPJŠ KE- CBK KE 40:64 (22:27)
Body: Nigutová 11,Tomajková 10, Trusová 9, Mrázová, Bačová, Škvareková 6, Maliarová 5,Daňková, Šoltésová 4, Kreithová 2, Kostíková 1

Lucia Škvareková
V nedelňajšom zápase nám už od začiatku nefungovala obrana a ani útok. Neplnili sme nič, čo nám tréneri nakázali a to sa odzrkadlilo aj na hre. Chytili sme sa až ku koncu tretej štvrtiny a toto tempo nám vydržalo do konca zápasu. V ďalších zápasoch sa musíme podobným chybám vyvarovať.