AKO SA VEDIE DIEVČATÁM CBK V ŠTATISTIKÁCH EGBL?

AKO SA VEDIE DIEVČATÁM CBK V ŠTATISTIKÁCH EGBL?

 

Dievčatám CBK sa darí v EGBL nielen tímovo ako celému družstvu, ale okupujú popredné miesta aj v individuálnych štatistikách. Dokonca až tak, že zo šiestich ukazovateľov sú až v piatich na prvom mieste zástupkyne nášho klubu! Nehovoriac, že v štyroch herných činnostiach máme až trojnásobné zastúpenie v najlepšej desiatke!

 

 

PORADIE NAJLEPŠÍCH HRÁČOK V JEDNOTLIVÝCH HERNÝCH ČINNOSTIACH PO TROCH ODOHRANÝCH TURNAJOCH (PRED SUPERFINÁLE) 

 

ZÍSKANÉ LOPTY

1. Radoslava Nigutová (CBK Košice)​​​31

2. Viktória Kubínová (Stará Turá)​​​27

3. Alice Curman (Alvik)​​​​​26

4. Kajsa Levin (Alvik)​​​​​25

5. Ema Eliášová (Stará Turá)​​​​24

6. Jauhenija Bernatskaja (Grodnooblsport)​24

7. Daria Biriuková (Ukrajina U16)​​​24

8. Alexandra Školková (Stará Turá)​​​22

9. Kaciaryna Noviková (Grodnooblsport)​​21

10. Magdaléna Valová (Stará Turá)​​​21

 

EFEKTIVITA

1. Natália Tomajková (CBK Košice)​​​254,0

2. Krystsina Kastjukovičová (Tsmoki Minsk)​166,0

3. Elina Syniaková (Ukrajina U16)​​​164,0

4. Kajsa Levinová (Alvik)​​​​133,0

5. Daria Biriuková (Ukrajina U16)​​​118,0

6. Auguste Romanovská (Riga/Centrs U17)​​112,0

7. Viktória Kubínová (Stará Turá)​​​104,0

8. Madara Smiteová (Liepaja LSSS)​​​100,0

9. Kvetoslava Bačová (CBK Košice)​​​ 99,0

10. Radoslava Nigutová (CBK Košice)​​ 98,0

 

BODY

1. Kajsa Levinová (Alvik)​​​​177

2. Natália Tomajková (CBK Košice)​​​147

3. Daria Biriuková (Ukrajina U16)​​​137

4. Alice Curmanová (Alvik)​​​​135

5. Lizaveta Pryščepavová (Tsmoki Minsk) ​125

6. Kvetoslava Bačová (CBK Košice)​​​124

7. Krystina Kasciukovičová (Tsmoki Minsk)​117

8. Alma Hadziresicová (Alvik)​​​​115

9. Radoslava Nigutová (CBK Košice)​​​115

10. Karlina Kalná (Liepaja LSSS)​​​111

 

ASISTENCIE

1. Radoslava Nigutová (CBK Košice)​​52

2. Tereza Daňková (CBK Košice)​​38

3. Laura Mrázová (CBK Košice)​​​37

4. Jana Barysevičová (Tsmoki Minsk​​29

5. Estere Petrusová (Riga/Centrs U17)​29

6. Kajsa Levinová (Alvik)​​​27

7. Karlina Kalná (Liepaja LSSS)​​26

8. Alice Curmanová (Alvik)​​​26

9. Lizaveta Pryščepavová (Tsmoki Minsk)​26

10. Ruta Binovská (BS Riga/Jugla)​​25

 

DOSKOKY

1. Natália Tomajková (CBK Košice)​​​176

2. Elina Syniaková (Ukrajina U16)​​​117

3. Krystsina Kastjukovičová (Tsmoki Minsk)​106

4. Auguste Romanovská (Riga/Centrs U17)​​88

5. Kajsa Levinová (Alvik)​​​​87

6. Chanel Hagglundová (Alvik)​​​​80

7. Lucia Škvareková (CBK Košice)​​​73

8. Ema Eliášová (Stará Turá)​​​​72

9. Kvetoslava Bačová (CBK Košice)​​​71

10. Alice Curmanová (Alvik)​​​​69

 

BLOKY

1. Natália Tomajková (CBK Košice)​​​23

2. Elina Syniaková (Ukrajina U16)​​​23

3. Viktória Kubínová (Stará Turá)​​​13

4. Krystsina Kasciukovičová (Tsmoki Minsk)​13

5. Jana Barysevičová (Tsmoki Minsk)​​9

6. Nina Gavláková (Stará Turá)​​​8

7. Kate Kondratjevová (Riga/Centrs U17)​​7

8. Auguste Romanovská (Riga/Centrs U17)​​7

9. Laura Smiteová (Liepaja LSSS)​​​7

10. Lita Guslensová (BS Riga/Jugla)​​7

 

 

 

Keďže Final Four už pomaličky klope na dvere, zopakujme si menoslov 14 hráčok CBK, ktoré tréneri nominovali na záverečný turnaj. Na domácej palubovke počas predĺženého víkendu zabojujú o medzinárodný úspech tieto dievčatá:

 

KÁDER CBK MINIBUSEUROPA KOŠICE

6 ALEXANDRA DRIMÁKOVÁ​​23. 10. 2004

7 LAURA MRÁZOVÁ​​​6. 8. 2005

8 MARTINA KREITHOVÁ​​​14. 11. 2005

9 RADOSLAVA NIGUTOVÁ​​8. 5. 2005

10 NINA DZUROVÁ​​​19. 2. 2005

11 TAMARA KOSTÍKOVÁ​​​7. 10. 2005

12 TEREZA DAŇKOVÁ​​​16. 2. 2005

13 KVETOSLAVA BAČOVÁ​​23. 8. 2005

20 EMA ŠOLTÉSOVÁ​​​11. 2. 2005

21 LUCIA ŠKVAREKOVÁ​​​2. 3. 2005

22 LIANA MANTIČOVÁ​​​19. 10. 2004

23 NATÁLIA TOMAJKOVÁ​​20. 5. 2005

30 EMMA DAŇKOVÁ​​​23. 9. 2008

31 ALEXANDRA SPIŠÁKOVÁ​​4. 5. 2007

 

TRÉNERI:

VLADIMÍR KARNAY

VLADIMÍRA DAŇKOVÁ