1.liga : Víkendová prehra a výhra žien

Začala sa nám súťaž na ktorú sme dlho čakali.

Stretnutie v Starej Turej bolo veľmi náročné,čo sme aj predpokladali. Zápas sa začal vyvíjať v náš prospech, kde 1.štvrtinu sme vyhrali o 3b a polčas prehrali o 2body. Aj napriek polčasovej prehre som bol veľmi spokojný s výkonom družstva. Druhý polčas začal v takom istom tempe a štvrtinu sme odohrali so skóre 18:18.Žiaľ v poslednej štvrtine sme inkasovali 4 trojky, ktoré rozhodli o celom stretnutí. Prehra nás veľmi mrzí, ale je to len začiatok súťaže a tento zápas nám ukázal naše nedostatky na ktorých musíme popracovať.

MBK Stará turá - CBK Minibuseuropa Košice      77:67   (53:51)

Body CBK : Kašperánová 22b, Arendáčová 18b, Szántóová 12b,Nagyová 4b,Petrušová, Krištofová, Lechmanová 3b, Stollárová 2b

BO Spartak Myjava - CBK Minibuseuropa Košice      29:91   (13:41)

Výsledok tohto stretnutia ukazuje našu dobrú hru počas celého stretnutia, ktorá bola v jednoznačnej réžií nášho družstva. V tomto zápase odohrali všetky dievčatá v priemere 17min na zápas. V tomto zápase sme si vyskúšali rôzne útočné a obranné kombinácie.

Body CBK: Kašperánová 20b, Arendáčová 14b, Stollárová 12b, Szántóová 10b,Krištofová 8b,Lechmanová, Evelyová 7b, Sýkorová, Nagyová 4b, Moricová 3b,